Zabytek na Ślub

 

Zabytek na Ślub

 

Bierzecie ślub? Gratulacje! Chciałbym, aby ten specjalny dzień był najszczęśliwszym w Waszym życiu i abyście zapamiętali ten moment z ogromnym wzruszeniem. Dlatego proponuję Wam jeden z wielu wspaniałych, zabytkowych, amerykańskich samochodów z mojej kolekcji.

 

Wszystkie klasyczne pojazdy znajdujące się w mojej flocie zostały dobrane

w taki sposób, aby zagwarantować niesamowite wrażenia podczas Waszej ceremonii ślubnej lub innego ważnego wydarzenia.

 

Stare samochody to moja pasja od wielu lat i osobiście dbam o to, aby auta sprostały Twoim oczekiwaniom podczas tego wyjątkowego dnia.

 

Wybór samochodu na tę okazję jest bardzo ważny i wiele mówi o Waszym charakterze, życiowych wyborach i guście. Podczas najważniejszego dnia Waszego życia na pewno chcecie jechać samochodem godnym uwagi - luksusowym, eleganckim i unikatowym.

 

Nic nie da się porównać ze wspaniałym zabytkowym amerykańskim samochodem!

 

O mnie

 

Witam! Nazywam się Michael Jones. Przeprowadziłem się do Polski w 1997 – pochodzę ze Stanów Zjednoczonych. Bardzo lubię mieszkać w tak pięknym i wspaniałym kraju, jakim jest Polska. Mam dwóch fantastycznych synów, z którymi dzielę swoje zainteresowanie samochodami. Zbudowałem dom na wsi, posadziłem parę drzew, więc czego brakuje mi w Polsce? – dźwięk dużego silnika V-ósemki!

 

Jestem fanatykiem samochodów! Odkąd pamiętam (ponad 45 lat), byłem zawsze zakochany w samochodach. I właśnie dlatego, że mieszkam w Polsce, chciałem sprowadzić tutaj rzeczy z moich lat młodzieńczych oraz przedmioty mojej pasji: zabytkowe, amerykańskie samochody!

 

I właśnie dlatego osobiście szukałem w USA moich ulubionych modeli z klasycznej ery amerykańskiej motoryzacji i sprowadziłem kilka zabytków tak, żebym mógł się cieszyć nimi tutaj. Chciałbym podzielić się swoją pasją z Wami, poprzez branie udziału w rajdach, konkursach i spotach, jak również poprzez prezentowanie moich aut w telewizji lub w magazynach i czasopismach motoryzacyjnych lub wynajmowaniem ich na specjalne okazje, jak śluby. W ten sposób więcej osób w Polsce poznaje tę radość, która towarzyszy mi od dzieciństwa! A może Wy podzielicie moją pasję wynajmując zabytki z mojej kolekcji.

 

Samochody, które wybrałem dla swojego zbioru są rezultatem bardzo starannego procesu wyselekcjonowania najlepszych i najciekawszych egzemplarzy. Jestem przekonany, że Wy też podzielicie mój entuzjazm, kiedy zobaczycie i posłuchacie dźwięku ich silników na żywo. Zrozumiecie wtedy moją pasję dla tych starych ikon amerykańskiej motoryzacji.

 

Zabytki z mojej kolekcji są bardzo dobrze znane w Polsce oraz za granicą. Wiele z nich zostało przedstawionych w różnych kanałach telewizyjnych w Polsce, na przykład TVN, TVP, Polsat, oraz TVN Turbo. Wiele z nich zostało opisane w czasopismach i magazynach motoryzacyjnych, takich jak Automobilista, Classic Auto, oraz Driver Magazyn. Czasopismo „Parkiet” pisał na temat jednego z moich samochodów w 2014 roku potwierdzając, że ten pojazd stanowi wspaniałą inwestycję motoryzacyjną.  Dodatkowo, jestem członkiem różnych klubów motoryzacyjnych w Polsce i za granicą, biorę udział w zlotach, rajdach i spotkaniach. Wybierając jeden z moich zabytków na specjalną okazję jak ślub lub kupując jeden z nich, staniesz się częścią ich historii, a tym samym wzbogacisz własną.

 

Jako kolekcjoner i pasjonat zabytkowych samochodach, szukam najlepiej zachowanych egzemplarzy, w oryginalnym stanie. Dla kolekcjonera jest bardzo ważne, aby samochód miał fabryczny lakier, oryginalny układ napędowy (silnik, skrzynia biegów) i najlepiej „numbers-matching” czyli posiadających fabryczny układ napędowy. Mówiąc o samochodach, które mają ponad 30, 40 lub 50 lat, należy wziąć pod uwagę fakt, że nie łatwo jest znaleźć auta z fabrycznym lakierem ani z oryginalnym silnikiem. I dlatego właśnie chwalę  się swoją kolekcją, ponieważ udało mi się zgromadzić unikatową kolekcję bardzo ważnych samochodów w oryginalnym stanie.

 

Wszystkie moje samochody mają także duże i potężne silniki V8 i napęd na tylne koła. Wszystkie też są wyjątkowymi egzemplarzami pochodzącymi z złotej ery amerykańskiej motoryzacji, czyli dużymi, komfortowymi samochodów na 5-6 osób. Wszystkie, z wyjątkiem vanów, to dwudrzwiowe sport coupety, ponieważ takie samochody zawsze były, według mnie, najpiękniejszymi modelami i do dzisiaj trzymają wartość lepiej niż wszelkie inne modeli.

 

Szukałem również sportowych samochodów, czyli „muscle cars” z epoki, kiedy producenci walczyli o klienta, a ci wybrali sportowe samochody z dużymi silnikami V8 do 8 litrów pojemności! Ta era już się nie powtórzy, a pochodzące z niej samochody, według mnie, reprezentują szczyt amerykańskiej motoryzacji. Z tego właśnie powodu posiadam w swojej kolekcji wiele muscle cars – na przykład,  bardzo sławne sport coupety jak 1970 Chevrolet Monte Carlo, 1974 Chevrolet Monte Carlo, 1963 Oldsmobile Cutlass, 1988 Oldsmobile Cutlass, oraz 1969 Plymouth Barracuda. Ci z Was, którzy wiedzą trochę na temat muscle cars lub amerykańskiej motoryzacji,  na pewno będą zachwyceni moim wyborem. Zapraszam również tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać tych cudownych samochodów!

 

Skontaktuj się ze mną już dziś i przyjrzyj się szerokiej ofercie moich starych samochodów i zdecyduj, który z nich najlepiej odda Wasze wyobrażenia o dniu ślubu.

 

 „Dziś jest nasz ślub! Oto my!“